• BITCOIN/TL
  2044744,309
  % 2,18
 • ETHEREUM/TL
  98943
  % 0,55
 • RIPPLE/TL
  16.19
  % 1,19
 • BITCOIN CASH/TL
  15545.51,590
  % 2,28
 • LITECOIN/TL
  2616.88
  % 1,32
 • COSMOS HUB/TL
  265.23
  % 0,44
 • CARDANO/TL
  14.57
  % -0,16
 • TETHER/TL
  32.54
  % 0,07

Crypto.com, 2022 Katar Dünya Kupası Resmi Sponsoru Oldu

Crypto.com, 2022 Katar Dünya Kupası Resmi Sponsoru Oldu

FIFA, Crypto.com’un FIFA Dünya Kupası Katar 2022™’nin resmi sponsoru olacağını duyurdu.

Şirket, Qatar 2022™‘nin özel kripto para ticaret platformu sponsoru olacak ve hem turnuva stadyumlarının içinde hem de dışında önemli markalaşma riskinden faydalanacak.

2016 yılında kurulan Crypto.com bugün 10 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor ve Amerika, Avrupa ve Asya’daki ofislerinde 4.000’den fazla çalışana sahip. Bir güvenlik, gizlilik ve uyumluluk temeli üzerine inşa edilen şirket, hizmet teklifleri aracılığıyla kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için tasarlanmıştır.

NFL, Kripto Yasağına Rağmen Blockchain Sponsorluklarına İzin Veriyor

NFL, ekiplerine blok zinciri sponsorluğu arama izni verdi, ancak yine de kripto para birimi ve hayran tokenleri kullanan promosyonları kısıtlayacak. Salı günü gönderilen bir notta lig, yeni teknoloji dalgasına ilişkin değerlendirmesini tamamladıktan sonra işletmelerle "promosyon ilişkilerine" izin verme kararı aldığını söyledi. CNBC'ye göre, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Beyaz Saray ve Adalet Bakanlığı'na geçtiğimiz yıl blok zinciri teknolojisi ile ilgili konularda lobi yaptı. Lig notunda, "Bu gelişen düzenleyici

İlgili İçerik

FIFA’nın Baş Ticaret Sorumlusu Kay Madati şunları söyledi:

“Crypto.com, dünya çapında en üst düzey takımları ve ligleri, büyük etkinlikleri ve ikonik mekanları destekleme taahhüdünü zaten göstermiştir ve FIFA’nın küresel futbol platformundan daha büyük veya daha geniş bir erişim ve kültürel etkiye sahip bir platform yoktur.

Crypto.com gibi küresel bir markanın, Katar’daki heyecan verici ve çığır açan FIFA Dünya Kupası’nın sponsoru olarak aramıza katılmasından ve nihayetinde güzel oyunumuzu küresel ölçekte büyütmemize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

FIFA ve Crypto.com 2022 Katar Dünya Kupası için anlaştı

Crypto.com; motor sporları, MMA, basketbol ve buz hokeyi ile futbol dahil olmak üzere dünya çapında çok sayıda üst düzey spor ve eğlence tesisiyle yüksek profilli ortaklıklara sahiptir. Yakın zamanda Crypto.com, Los Angeles’ta şu anda Crypto.com Arena olarak bilinen yer için tarihi bir isim hakları anlaşması imzaladı ve ayrıca Avustralya’daki erkek ve kadın profesyonel futbol ligleri için resmi kripto para borsası ve ticaret platformu oldu.

Crypto.com, Katar 2022 FIFA Dünya Kupası resmi sponsorluğunu, yeni ve mevcut kullanıcılara turnuva sırasında maçlara katılma veya özel ürünler kazanma fırsatları sağlamak da dahil olmak üzere birçok şekilde etkinleştirecek.

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para birimi platformu Crypto.com, bir güvenlik, gizlilik ve uyumluluk temeli üzerine kurulmuştur. NIST Siber Güvenlik ve Gizlilik Çerçevelerinin yanı sıra Hizmet Organizasyonu Kontrolü (SOC) 2 uyumluluğuna göre Tier 4’te -en yüksek seviyede- değerlendirilen dünyadaki ilk kripto para şirketidir.