• BITCOIN/TL
  2175316,531
  % -0,63
 • ETHEREUM/TL
  113223
  % -1,93
 • RIPPLE/TL
  20.56
  % 4,91
 • BITCOIN CASH/TL
  12123.84,507
  % -3,06
 • LITECOIN/TL
  2402.99
  % 1,20
 • COSMOS HUB/TL
  205.68
  % -0,22
 • CARDANO/TL
  13.7
  % -1,23
 • TETHER/TL
  32.86
  % -0,22

Coinbase CEO’su: Apple Kripto Uyumlu iPhone Üretmeli

Coinbase CEO’su: Apple Kripto Uyumlu iPhone Üretmeli

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Apple ve App Store politikalarının kripto yerel uygulamalar için yeniliği kısıtladığına inanıyor. Apple ve App Store politikalarının yıllar içinde inovasyonun önünde büyük bir engel oluşturması şaşırtıcı değil.

Superstream Podcast’in yakın tarihli bir bölümünde Armstrong, Coinbase’in uygulamasına bazı özellikler eklemeye çalışırken yaşadığı deneyimi anlattı, ancak Apple tarafından kısıtlandı ve şirket tarafından daha fazla yenilik yapılmasını yasakladı.

Armstrong, “Apple şu ana kadar kripto ile gerçekten iyi oynamadı, aslında uygulamada olmasını istediğimiz bir dizi özelliği yasakladılar, ancak buna izin vermiyorlar. Bu yüzden potansiyel antitröst sorunları var” dedi.

Ethereum Madenciliği Kazançlı mı? 1 Ethereum Ne Kadar Sürer?

Stakinge geçiş gerçekleşmeden önce Ethereum madenciliği yapmak istiyorsanız, bir ETH madenciliğinin ne kadar sürdüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Ethereum madenciliği şu anda Bitcoin madenciliği ile karşılaştırılabilir, ancak madenciliğin çevresel etkisi göz önüne alındığında, Vitalik Buterin ve daha geniş Ethereum topluluğu bundan uzaklaşmaya istekli. 1 Ethereum Madenciliği Ne Kadar Sürer? Bir Ethereum -veya 1 ETH- teorik olarak farklı sürelerde kazılabilir. Ethereum, her blok 2 ETH ödüllendiren, yaklaşık 13 ila 15 saniyelik

İlgili İçerik

Gelecek, kripto uyumlu iPhone’lar mı?

CEO Brian Armstrong ayrıca uygulama mağazalarının geleceğinin, nihayetinde kripto yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak yerleşik donanım özelliklerine sahip kripto uyumlu cihazlarla geleceğini tahmin ediyor.

Armstrong, hem Apple’ı hem de Android’i işletim sistemlerine kripto özellikleri eklemeye çağırıyor ve bu yeteneklerin kullanıcıları telefonlarında bulundurarak alanla daha rahat hale getireceğini belirtiyor.

Coinbase’in bir donanım kripto cüzdanı oluşturma planlarına gelince Coinbase CEO’su, borsanın Ledger ile zaten ortak markalı bir cüzdana sahip olduğunu, ancak çoğu kullanıcının sadece Bitcoin için ayrı bir cüzdana sahip olmak istediğini düşünmediğini söylüyor.

2020’de Armstrong, Apple’ı boğucu politikaları nedeniyle eleştirdi ve şimdi Coinbase uygulamasının şu anda DeFi hizmetlerine erişemediğini belirterek Apple’ın politikalarını Microsoft’un rekabet karşıtı uygulamalarıyla karşılaştırdı.

Coinbase App Store uygulaması

Ne olursa olsun Coinbase’in uygulaması, 89 milyon indirme ile App Store’da en çok indirilen finans uygulamalarından biri olmaya devam ediyor.

Eleştirilere rağmen Apple’ın Coinbase uygulaması, kullanıcılara Coinbase’de kripto satın almak için Apple Pay’i kullanma yeteneği de dahil olmak üzere benzersiz özellikler sunuyor. Kullanıcılar Apple Wallet aracılığıyla Coinbase kartlarını da bağlayabilir.