• BITCOIN/TL
  2256272,653
  % -1,95
 • ETHEREUM/TL
  121881
  % 2,30
 • RIPPLE/TL
  17.24
  % -1,10
 • BITCOIN CASH/TL
  16458.26,665
  % -2,36
 • LITECOIN/TL
  2837.56
  % -1,28
 • COSMOS HUB/TL
  282.84
  % -2,61
 • CARDANO/TL
  15.88
  % -3,06
 • TETHER/TL
  32.18
  % -0,15

Terra’nın Kurucusunun Evine Saldırı: Polis Koruması İstedi

Terra’nın Kurucusunun Evine Saldırı: Polis Koruması İstedi

Do Kwon’un eşi, iddia edilen bir LUNA yatırımcısının konutlarını işgal etmesinin ardından derhal polis koruması talep eden bir rapor hazırladı. Birkaç intihar vakası bildirildiği için, Terra (LUNA) yatırımcılarının kayıplarını iyi bir yolda olmadıklarını biliyoruz.

Birçok yatırımcı, geçtiğimiz günlerde Terra’nın kurucusu Do Kwon’a çeşitli sosyal medya platformlarında ciddi kayıplar yaşattığı için hakaretler yağdırdı.

Google’dan Web3 Adımı: Özel Ekip Kurdu

Öncelikle Amazon ve Microsoft gibi büyük teknolojiler tarafından kontrol edilen bulut veri depolama, kısmen blok zinciri destekli Web3'ün ademi merkeziyetçilik yoluyla devrim yaratmayı amaçladığı şeydir. Google, Web3'eadım atma konusunda güçlü bir bağlılık gösteren en son teknoloji devidir. Dünyanın en büyük arama motoru, umut verici bir alana adım atmayı planlıyor. Ana şirketinin ana gelir kaynağını reklamdan bulut bilişime kaydırdığı bildirilen Google'ın bulut grubu, özellikle blok zinciri altyapısı oluşturmak için yeni bir

İlgili İçerik

LUNA yatırımcısı, Do Kwon’un evine saldırdı

Bununla birlikte, bir yatırımcı Terra CEO’sunun konutunu işgal ederek işleri daha kişisel aldığından, LUNA madeni parasının son çöküşü sırasında işler daha da yoğunlaştı.

Yerel bir haber kaynağı tarafından yayınlanan bir rapora göre Güney Koreli yetkililer, LUNA yatırımcısı olduğu iddia edilen kimliği belirsiz bir kişi tarafından Terra CEO’sunun evine yapılan bir saldırıyı araştırıyor.

Do Kwon işgal sırasında evde bulunmazken, raporda davetsiz misafirin eşine saldırdığı belirtildi. Do Kwon’un eşi tarafından Seul’deki Seongdong polis karakolunda sunulan bir rapora göre, işgalci bugün erken saatlerde daireye erişim sağladı ve Terra CEO’sunu görmek istedi.

Do Kwon’un eşi, işgalcinin Terra’nın kurucusunun evde olup olmadığını sormak için zili çalmadan önce asansörü kullanarak konutun önüne geldiğini bildirdi. Do Kwon’un karısından olumsuz bir yanıt aldıktan sonra, davetsiz misafir konuttan kaçtı ve bu da planlanmamış ziyaretin arkasında gizli bir amaç olduğuna dair şüpheleri artırdı.

İşgalin ardından Terra CEO’sunun eşi, önümüzdeki günlerde hayatına yönelik daha fazla tehdit olacağına inandığı için derhal polis koruması talep etti. Bir polis memuru, “Soruşturma boyunca hangi ek önlemlerin gerekli olduğunu gözden geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Bu arada, pek çok kişinin LUNA’ya yatırım yaparken uğradığı kayıpların ardından böyle bir olayın gerçekleşmesini bekleyen pek çok kişi için gelişme şok olmadı.

LUNA büyük kayba uğradı

LUNA’nın bu hafta kripto para birimleri tarihindeki en büyük kayıplardan birini yaşadığını hatırlayalım. Geçen hafta piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan kripto para, fiyatı 85 dolardan 0,00000009 dolara düştükten sonra 1070. en büyük kripto para birimi oldu.

Projeye yoğun bir şekilde yatırım yapan yatırımcıların, kayıpların katlanılamayacak kadar fazla olması nedeniyle intihar etmeye nasıl başvurduğuna dair birçok rapor ortaya çıktı.

Ancak Shiba Inu’nun baş geliştiricisi, LUNA yatırımcılarına hayatıyla ilgili bazı ilginç detayları paylaştığı için intiharın en iyi seçenek olmadığını tavsiye etti.