• BITCOIN/TL
  2097097,432
  % -1,92
 • ETHEREUM/TL
  114578
  % -1,38
 • RIPPLE/TL
  15.81
  % -2,39
 • BITCOIN CASH/TL
  12457.12,247
  % -3,37
 • LITECOIN/TL
  2398.91
  % -2,20
 • COSMOS HUB/TL
  223.21
  % -1,84
 • CARDANO/TL
  12.34
  % -3,01
 • TETHER/TL
  32.86
  % 0,10

Terra Kurucusundan LUNA Yatırımcılarına Müjde! İşte Dev Plan

Terra Kurucusundan LUNA Yatırımcılarına Müjde! İşte Dev Plan

Terra CEO’su yatırımcıları yeniden bütünleştirme niyetini yineledi ve ayrıca onları terk etmeyeceğini söyledi. “Terra $UST’den daha fazla. Terra topluluğu benim ailem. Ne kadar zor olursa olsun, her zaman burada olacağım. Yeniden birlikte inşa edelim” dedi.

Terra CEO’su, yatırımcıları tekrar bir araya getirmek için yeni bir canlanma planı önerdiği için hala bırakmaya hazır değil.

Terra’nın yerel kripto para birimleri TerraUSD (UST) ve Terra (LUNA) büyük düşüşe rağmen, TerraForm Labs CEO’su ve kurucusu Do Kwon, yatırımcıları bu dijital para birimlerinde yeniden bir bütün haline getirmeye olan bağlılığını yineledi.

Kwon, Terra topluluğunun ekosistem belirteçlerini tozdan canlandırmak için çözümler önerme konusunda ne kadar kararlı olduğunu görmenin kendisi için ne kadar ilham verici olduğunu kaydetti ve ekibin ihtişamlı günlerine en iyi nasıl geri dönüleceğine dair bir karar verdiğini kaydetti.

Terra’nın Kurucusunun Evine Saldırı: Polis Koruması İstedi

Do Kwon'un eşi, iddia edilen bir LUNA yatırımcısının konutlarını işgal etmesinin ardından derhal polis koruması talep eden bir rapor hazırladı. Birkaç intihar vakası bildirildiği için, Terra (LUNA) yatırımcılarının kayıplarını iyi bir yolda olmadıklarını biliyoruz. Birçok yatırımcı, geçtiğimiz günlerde Terra'nın kurucusu Do Kwon'a çeşitli sosyal medya platformlarında ciddi kayıplar yaşattığı için hakaretler yağdırdı. LUNA yatırımcısı, Do Kwon'un evine saldırdı Bununla birlikte, bir yatırımcı Terra CEO'sunun konutunu işgal ederek işleri

İlgili İçerik

Terra’nın Canlanma Stratejisi İşe Yarar mı?

Bir Twitter dizisinde Kwon, ekosistemin iki zinciri olduğunu görecek olan Terra zincirinin çatallanmasını önerdi: Terra Classic (LUNAC) ve Terra (LUNA). Terra Classic zinciri mevcut ve mevcut ağdır, Terra ise yeni zincir olacaktır.

Her iki zincir bir arada var olacak olsa da Kwon, eski tokenlerin LUNAC olarak yeniden adlandırılacağını, yenilerinin ise LUNA olarak adlandırılacağını kaydetti.

Kwon, yeni zincirin piyasaya sürülmesinin Terra geliştiricilerinin, plan uygulandıktan sonra geliştiricilerin yanı sıra eski LUNA (LUNAC) ve UST sahiplerine yeni LUNA jetonlarını göndermesini gerektireceğini söyledi.

Ayrıca Kwon, planın ekibin TerraForm Labs cüzdanını airdroptan kaldırmasını da gerektireceğini belirtti.

“Luna Grubunun $UST sahiplerini bütünleştirmeye yönelik en iyi çabalarına ek olarak, bu token dağıtımının, her bir paydaş grubu için değişen ilgi alanları ve zaman tercihleri ​​için en iyi çözümü sağladığına ve en önemlisi, Terra ekosistemini canlandırmak için en uygun yolu oluşturduğuna inanıyoruz.”

Yeni LUNA kripto para birimi geliyor

Kwon’a göre, yükseltilmiş Terra ekosistemi geliştiricilere odaklanacak ve LUNA jetonlarındaki bu tür özel fonlar, işleri başlatmak için onlara tahsis edilecek. Özellikle, bugün TerraForm Labs tarafından bir yönetim önerisi yapılacak ve onaylandıktan sonra, 27 Mayıs 2022’ye kadar doğrulayıcılarla çatal koordine edilecek.

Bu, Terra’nın istikrarlı madeni parasının dolar karşısındaki değerini kaybetmesinden ve böylece LUNA dahil fiyatının önemli ölçüde düşmesine neden olduktan sonra geldi. Geçen ay 125$’ın üzerinde işlem gören LUNA 0.00017818$’a düşerken, UST 1$’dan 0.099$’a düştü.

Ekip, kriz sırasında LUNA ve UST’yi satmadığını belirtse de, yakın zamanda ekosistem tokenlerini çökmekten kurtarmak için BTC varlıklarının bir kısmını kullandığını açıkladı.

LUNA Grubu 80 bin BTC sattı

Luna Foundation Guard (LFG), TerraUSD’yi (UST) kurtarmak için umutsuz çabalarla 80 bin Bitcoin’i (BTC) batırdığını iddia ediyor. Sonuç olarak, LFG’nin BTC rezervleri 313 jetona kadar düştü.

LFG, 7 Mayıs itibarıyla rezervindeki varlıklarını ifşa ederek başladı. 80.394 BTC, 39 914 BNB ve yaklaşık 26,3 milyon USDT’ye sahip olduğunu açıkladı. Ek olarak, yaklaşık 23.6 milyon USDC ve 1.97 milyon AVAX’a sahipti. Bu yedekte 697 bin UST ve kabaca 1,7 milyon LUNA vardı.

Vakıf, kripto bir doların altına düşmeye başladığında rezerv varlıklarını UST’ye dönüştürmeye başladığını söylüyor. 8 Mayıs’ta bir karşı tarafla 50 bin BTC ticareti yaptığını söylüyor. Sabitleyiciyi güvenceye almak için ek 30 bin BTC sattılar.