• BITCOIN/TL
  2074793,281
  % 0,92
 • ETHEREUM/TL
  100341
  % -0,22
 • RIPPLE/TL
  16.16
  % 0,13
 • BITCOIN CASH/TL
  15841.61,735
  % -3,77
 • LITECOIN/TL
  2600.74
  % 2,78
 • COSMOS HUB/TL
  265.69
  % 0,69
 • CARDANO/TL
  14.91
  % -0,11
 • TETHER/TL
  32.51
  % 0,28

Terra Alınır mı? Terra 1 Dolar Olur mu? 7 Trilyonluk Arz

Terra Alınır mı? Terra 1 Dolar Olur mu? 7 Trilyonluk Arz

7 trilyona yaklaşan Terra (LUNA) dolaşan arzı, 1 dolara ulaşamayacağından şüphe ediyor. TerraForm Labs, LUNA yatırımcılarını bir bütün haline getirme planlarını açıklarken, daha fazla yatırımcı LUNA’yı piyasaya sürmeye devam ediyor.

TerraUSD (UST) ABD Doları karşısında sabit değerini kaybederken, Terra (LUNA), geçen ay kaydedilen 125$’ın üzerinde yüksek bir seviyeden 0,0000009$’a kadar düştü.

Birçok yatırımcı, kripto para biriminin hala 1 doları tekrar test edeceğine ve muhtemelen ihtişamlı günlerine geri döneceğine inansa da, tokenomikleri bu yaygın inancı desteklemiyor.

1 milyon takipçili en iyi Twitter hesabı ‘The Moon’ basit bir soru soruyor: “LUNA arzı 7 trilyona çok yakın. $LUNA ve $UST için 1 dolar boş bir hayal mi?”

Terra Kurucusundan LUNA Yatırımcılarına Müjde! İşte Dev Plan

Terra CEO'su yatırımcıları yeniden bütünleştirme niyetini yineledi ve ayrıca onları terk etmeyeceğini söyledi. “Terra $UST'den daha fazla. Terra topluluğu benim ailem. Ne kadar zor olursa olsun, her zaman burada olacağım. Yeniden birlikte inşa edelim” dedi. Terra CEO'su, yatırımcıları tekrar bir araya getirmek için yeni bir canlanma planı önerdiği için hala bırakmaya hazır değil. Terra'nın yerel kripto para birimleri TerraUSD (UST) ve Terra (LUNA) büyük düşüşe rağmen, TerraForm Labs CEO'su ve

İlgili İçerik

LUNA’yı Boşaltan Yatırımcılar

UST’nin çöküşünün ardından, LUNA’nın dolaşımdaki arzı, bu ay meydana gelen çirkin olaydan bu yana hızlı bir artış gösterdi.

LUNA’nın dolaşımdaki arzı, iki haftadan kısa bir süre içinde 300 milyon jetondan yaklaşık yedi trilyona yükseldi. Bu satırın yazıldığı sırada, LUNA’nın dolaşımdaki arzı 6,53 trilyon civarındaydı ve bu nedenle birçok kişinin dijital para biriminin yakın zamanda 1 dolara dokunacağından şüphe duymasına neden oldu.

LUNA’nın dolaşımdaki arzı 300 milyon civarındayken, piyasa değeri, çoğunlukla 100 dolar civarında olan fiyat dalgalanmalarına bağlı olarak 33 milyar ila 35 milyar dolar arasında değerlendi.

LUNA’nın 1 Dolara Dayanması

Basın zamanında, LUNA 0,0015 dolardan el değiştiriyor, bu da kripto para biriminin 1 dolara dokunmadan önce üç sıfırı ortadan kaldırması gerekeceği anlamına geliyor.

Dolaşımdaki LUNA sayısına dayanarak, kripto para biriminin 1 dolarlık başarıya ulaşabilmesi için yaklaşık 7 trilyon dolarlık bir piyasa değerlemesi gerekecek, tüm kripto piyasasının 1,5 dolardan az olduğu düşünüldüğünde imkansız bir görev. Basın zamanında trilyon.

LUNA’nın dolaşımdaki arzının iki hafta içinde hızlı büyümesinin, ekibin TerraForm Labs’deki yatırımcıları tekrar bir bütün haline getirmek için son zamanlardaki çabalarını takiben, yatırımcıların hisseli UST’lerini varlık için kullanmalarından kaynaklandığını belirtmekte fayda var.

Terra ekibinin, yatırımcıları bütünleştirme çabalarının bir parçası olarak, yeni bir zincir çatallamak ve yeni LUNA jetonlarını mevcut sahiplerine airdrop ile dağıtmak için bir teklif başlattığını hatırlayın.

UST plana eklenmemiş olsa da, düşüşten kötü şekilde etkilenen yatırımcıların, stake ettikleri UST’lerini LUNA için kullanmaktan başka seçeneği kalmamıştı.