• BITCOIN/TL
  2178658,218
  % -0,34
 • ETHEREUM/TL
  121872
  % -1,38
 • RIPPLE/TL
  17.07
  % 0,55
 • BITCOIN CASH/TL
  15067.56,411
  % 0,83
 • LITECOIN/TL
  2696
  % 1,11
 • COSMOS HUB/TL
  281.21
  % 1,96
 • CARDANO/TL
  14.78
  % 0,93
 • TETHER/TL
  32.22
  % 0,18

Shiba Inu İlki Başardı! Rekor Kıran Kullanım Oranı

Shiba Inu İlki Başardı! Rekor Kıran Kullanım Oranı

WhaleStats’a göre, Shiba Inu’nun Robinhood ticaret platformu tarafından beklenmedik token ile etkileşim yaşanıyor. Uzun zamandır beklenen listelenmesinin ardından satın alma faaliyetine ek olarak Shiba Inu’ya yönelik balina faaliyeti de kademeli olarak arttı.

Elon Musk, Twitter’a Dogecoin Eklemeyi Planlıyor

Elon Musk, kripto para piyasasında devam eden durgunluğa rağmen Dogecoin (DOGE/USD) fiyatını artırmaya devam ediyor. Tesla CEO'su kısa süre önce Twitter'da %9,2 hisse satın aldı ve sosyal medya platformunda Dogecoin entegrasyonunun yakında gelebileceğini ima etti. Musk, Dogecoin'in büyük bir destekçisidir ve Tesla ürünlerini satın almak için meme jetonunun kullanımını zaten kabul etmiştir. Musk, Twitter'ın en büyük hissedarı olduğundan ve şirketin yönetim kuruluna katıldığından beri, sosyal medya platformunun iyileştirilmesi için

İlgili İçerik

SHIB on-chain ve piyasa verileri

Cüzdan takipçisindeki token sayfasının önerdiği gibi, balinalar tokeni aktif olarak satın alıyorlardı, bu da Shiba Inu akıllı sözleşmesinin kullanımının artmasına neden oldu. Verilere göre Shiba Inu, en büyük 2.000 Ethereum cüzdanı arasında en çok kullanılan akıllı sözleşme haline getirdi.

Yüksek kullanıma ek olarak, Shiba Inu için pazar ve zincir içi metrikler de hızla yükseliyor, balina adreslerindeki ortalama bakiye 2,36 SHIB jetonuna ve hacim %436 arttı.

Daha önemli artış, Shiba Inu’nun balina adreslerindeki net akışı oldu. Bu, neredeyse %500 oranında artış göstererek, büyük yatırımcıların kısa ve orta vadeli yükselişini gösteren, balina cüzdanlarına daha fazla tokenin transfer edildiğini düşündürmektedir.

Balina adreslerindeki hem hacim hem de bakiyeler, büyük alıcılar arasında genel olarak olumlu duygular gösteren önemli ölçütlerdir. Olumlu eğilimler, son zamanlarda 1,3 milyar dolara yükselen Shiba Inu holdinginin değerine de yansıyor ve eski bir rakip olan FTX tokenini balinalar tarafından tutulan 1,1 milyar dolarlık token ile ikinci sıraya koyuyor.

Shiba Inu pazar performansı

Ne yazık ki yatırımcıları için SHIB, Kasım 2021’den bu yana yaşadığı kayıpların en azından küçük bir kısmını geri alamıyor. Yazının yayınlandığı sırada Shiba Inu, 0,0000088 ABD Doları olan ATH’nin çok altında olan 0,000025 ABD Doları’ndan işlem görüyor.

Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Ekim ayının sonundan bu yana bir milyardan fazla SHIB jetonunu yakan Big Entertainment ekibinin istifa ettiğini ve SHIB yakma kampanyalarını durdurduğunu duyurmak için Twitter’da açıklamalarda bulundu.

Cooper, bu radikal adımın gerekçesi olarak “son gelişmelere” atıfta bulundu. Bu yılın başlarında, YouTube’da canlı Shiba Inu yakma partilerine 5 dolarlık bilet satarak bu girişimin SHIB yatırımcılarından olumsuz tepki aldığını ve bir aldatmaca olmakla suçlanmaya başladıklarını tweetledi.