• BITCOIN/TL
  2182288,431
  % 0,23
 • ETHEREUM/TL
  122125
  % -2,08
 • RIPPLE/TL
  17.04
  % 0,32
 • BITCOIN CASH/TL
  15055.39,167
  % 0,26
 • LITECOIN/TL
  2683.83
  % 0,58
 • COSMOS HUB/TL
  281.46
  % 1,83
 • CARDANO/TL
  14.78
  % 0,98
 • TETHER/TL
  32.18
  % 0,32

Shiba Inu Kendi Metaverse’ini Başlattı! Nasıl Arsa Alınır?

Shiba Inu Kendi Metaverse’ini Başlattı! Nasıl Arsa Alınır?

Shiba Inu’nun geliştiricileri, daha önce duyurulan “SHIB: The Metaverse” ile en son güncellemesini başlattı. Ekip, kendi metaverse projesinin başlatılmasıyla bunun Shiba Inu’yu büyüme için konumlandırmaya yardımcı olacağını iddia ediyor.

Bir “meme token” olarak lanse edilen Shiba Inu projesi popülaritesinin arttığını ve zamanla azaldığını gördü. Projenin bugüne kadar Twitter’da 3 milyondan fazla takipçisi var ve bu, geliştirme ekibinin yepyeni bir başarı seviyesinin göstergesi olarak gösterdiğini gösteriyor.

Terra (LUNA) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde! Bu Grafiğe Dikkat

Terra (LUNA) fiyatı bugün erken saatlerde Binance borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 105.91 $'a ulaştı. Kripto para birimi son 24 saatte %10'dan fazla arttı. Piyasa değeri ile Cardano'nun hemen arkasında sekizinci sırada yer alıyor. Bloomberg tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapora göre, Singapur merkezli Luna Foundation Guard (LFG), Pazartesi günü 135 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldı. Vakıfla ilişkili adresin şu anda yaklaşık 1,32 milyar dolar

İlgili İçerik

SHIB: The Metaverse nedir?

Shiba Inu’nun geliştirici ekibi, “Shib: Metaverse, yenilikçiliğimizi ve birliğimizi sergileyen güzel görsellerden oluşan bir katmanda sanal olarak görüntülenen bir topluluk olarak tarihimizin doruk noktasıdır” dedi.

Shiba Inu, metaverse’deki ilk yatırımcıların pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynakları toplayabilecek ve dijital ortam daha da geliştikçe ödüller üretebileceklerini iddia ediyor.

Bu yeni metaverse projesinin lansmanı ile Shiba Inu, Shiba ekosisteminin bütünüyle kullanılacağını iddia ediyor. Bu, projedeki tüm yerel tokenlerin, yani $SHIB, $LEASH ve $BONE’ın, proje sürekli olarak geliştirildiği ve ilerleyen aşamalarda kullanıma sunulduğu için kullanılacağı anlamına gelir.

Shiba Inu, #ShibArmy topluluğunun yeni dijital ortama girmenin yaratıcı yollarıyla metaverse projesine etkileşimde bulunabileceğini ve katılabileceğini vaat ediyor.

Özellikle, metaverse projesi aynı zamanda daha fazla ortaklık edinmeyi ve topluluğunun yararına temel kaynaklar sağlamayı amaçlıyor. Ekip, Shiba Inu metaverse’i yeni bir alan adı aracılığıyla başlattı: shib.io, daha sonra resmi web sitesi ve “SHIB’nin her şey” için depo olacağını söylüyor.

Portal henüz yayında değil, ancak ekip, varlıklarını yeni projede kilitlemek isteyen kullanıcılara hizmet vermek için önümüzdeki günlerde bunun hazır ve çalışır durumda olacağına söz veriyor. Shiba Inu ekibine göre, metaverse projesi 100.595 arsadan oluşacak ve ilk aşamada kilidi açılacak 36.431 arsa, dört farklı “bölge”nin başlatılacağını görecek: Büyüme Bölgesi, Savunma Bölgesi, Teknoloji Bölgesi ve Para Birimleri Semt.

Bu terminoloji tanıdık gelebilir, çünkü “arazi” terimi, Shiba Inu’nun metaverse projesinin doğrudan rekabet içinde olacağı Decentraland gibi diğer metaverse ortamlarında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Shiba Inu ekosistemi sürekli büyüyor ve geliştirme ekibi ayrıca gelecek olan iki hizmeti de ima etti: Katman 2 blok zinciri uygulaması olan Shibarium ve bir sabit para olan SHI.