• BITCOIN/TL
  2212876,155
  % 0,37
 • ETHEREUM/TL
  125986
  % 0,35
 • RIPPLE/TL
  17.09
  % 0,28
 • BITCOIN CASH/TL
  15279.07,123
  % -2,36
 • LITECOIN/TL
  2703.5
  % -0,54
 • COSMOS HUB/TL
  278.75
  % 1,87
 • CARDANO/TL
  14.85
  % 0,43
 • TETHER/TL
  32.22
  % 0,19

Opera Kripto Tarayıcısı Duyuruldu! İşte Özellikleri

Opera Kripto Tarayıcısı Duyuruldu! İşte Özellikleri

Web tarayıcısı şirketi Opera, Web3 için Crypto Browser’ın nihayet iPhone ve iPad’lerde kullanıma sunulduğunu duyurdu. Şirket, Web3’ün her geçen gün daha da ivme kazandığını söyledi.

Şirket bir blog yazısında “Windows, Mac ve Android için Opera Crypto Browser, yerleşik velayetsiz kripto cüzdana sahip özel bir web3 tarayıcısıdır” dedi.

“Hem kripto uzmanları hem de acemiler için tasarlandı, merkezi olmayan uygulamalar (dapp’ler), oyunlar ve metaverse platformları ile akıcı ve anlaşılır bir kullanıcı deneyimi sağlıyor, böylece Mac’lerdeki ve iPhone’lardaki arkadaşlarımız da dahil olmak üzere hiç kimse dışarıda kalmıyor.”

Opera Crypto Browser Nedir?

Özellikleri arasında Crypto Corner adlı bir haber ve veri toplayıcı, canlı kripto bilgileri ve güncellemeleri, kripto varlık fiyatları ve gaz ücretlerinin yanı sıra kripto etkinlikleri, airdroplar ve hatta podcast’ler içeren özel bir başlangıç ​​sayfası bulunuyor.

Kullanıcıların kripto dünyası hakkında hem öğrenmesi hem de güncel kalması gereken tüm bilgileri bir araya getiriyor.

Opera Mobil Yöneticisi Jorgen Arnesen, “Opera Kripto Tarayıcı Projesi, ana akım kullanıcılar için genellikle şaşırtıcı olan Web3 kullanıcı deneyimini basitleştirmek için oluşturuldu. Opera, Web3’ün tam potansiyeline ve kitlesel olarak benimsenmesine ulaşmak için kullanımının kolay olması gerektiğine inanıyor” dedi.

Şirket, Web3’ün çekirdeğinin blok zinciri olduğunu söyledi, bu nedenle Opera Crypto Browser’ın Ethereum, Polygon ve Celo blok zinciri ekosistemlerini destekleyecek. Ayrıca yolda daha fazla blok zinciri entegrasyonu ile birlikte gözetimsiz entegre bir Kripto Cüzdanına sahip olması hesaplanıyor.

Şirket, bu yerleşik cüzdanın itibari para ile kripto satın almanıza ve ayrıca desteklenen herhangi bir blok zincirinin jetonlarını göndermenize, almanıza ve takas etmenize izin verdiğini söyledi.