• BITCOIN/TL
  1910678,454
  % 1,42
 • ETHEREUM/TL
  103257
  % 1,11
 • RIPPLE/TL
  15.85
  % 6,51
 • BITCOIN CASH/TL
  12355.54,474
  % 7,85
 • LITECOIN/TL
  2297.34
  % 2,51
 • COSMOS HUB/TL
  202.47
  % 3,04
 • CARDANO/TL
  13.64
  % 3,28
 • TETHER/TL
  33.05
  % 0,15

IRS, Bitcoin (BTC) Cüzdanlarını Kırabilecek Hacker’ları İşe Almak İstiyor

IRS, Bitcoin (BTC) Cüzdanlarını Kırabilecek Hacker’ları İşe Almak İstiyor

IRS, Bitcoin (BTC) Cüzdanlarını Kırabilecek Hacker’ları İşe Almak İstiyor

IRS ve kripto para birimi cüzdanlarına erişebilecek insanlar arıyor.

Son dakika durumlarından anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto parası olan kişiler, kripto paralarını donanım cüzdanlarında güvence de tutmak için çabalarken, ABD’nin gelir idaresi kurumu IRS ve bu konuda farklı çalışmalar devam ettiriyor. VICE tarafından hazırlanan bir gelişmeye göre, vergi toplama kurumunun kolluk kuvvetleri, soruşturmalarla alakalı olabilecek kripto para cüzdanlarını kırabilecek insanların işe alıyor.

Yakın tarihte “Ethereum (ETH) Killer” Beklenmiyor

Ethereum (ETH) blokzinciri, son zamanlarda yüksek GAS maliyetleri nedeniyle kullanıcılar için çok elverişli bir yapıya mevcut değil Ethereum (ETH) blokzinciri, son zamanlarda yüksek GAS maliyetleri bedeniyle kullanıcılar için çok elverişli  bir yapıya sahip değil. Bu sebeple yeni fikir arayışları  gündemde olsa da, Weiss Crypto Rating yakın tarihte bir “Ethereum Killer” olmayacağı ifadelerine yer veriyor. Ethereum bünyesinde işlemlerin artış göstermesi , işlem ücretlerinin fazla olmasını da tetikledi. Bu

İlgili İçerik

Ceza Sorgulama ve yargılama Bölümü (CID) tarafından yayımlanan belge, “kriptografik bulmacayı” çözememesinin, fonların hareketini analiz etmeyi ve onları kurtarmayı zorlaştırdığını ifade ediyor:

“Kripto para birimleri yönünden sağlanan ademi merkeziyetçilik ve belirsizlik, geleneksel kanun yaptırımı ve düzenleyici kuruluşların dışında, değerli bir şeyin depolanması ve değiş tokuşu için bir fırsat sağlamıştır. Bu kriptografik bulmacanın, organizasyonlardan kaçmayı devam ettiren bir kısmı var, kripto cüzdanlarda milyarlarca, hatta belki de trilyonlarca para var.”

IRS ve kripto para cüzdanlarına girmek için yardımcı olabilecek kişileri arıyor:

“Bu sözleşmenin gerçek sonucu, siber güvenlik araştırmalarını, elektronik adli tıp laboratuvarında eğitilebilen ve gözlem yapılabilen ölçülü, tekrarlanabilir, tutarlı elektronik adli tıp süreçlerine dönüştürmektir.

Bununla beraber, güvenlik araştırmacıları arasındaki fikir beraberliği, donanım cüzdanlarının onları güçlü bir şekilde kırmak için çok az bir güvenlik açığına sahip olduğu ve bu da IRS ve  çabasının muhtemelen boşuna olacağı anlamına geliyor ifadesini taşıyor.Son dakika durumlarından anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram kanalımızdan takip edebilirsiniz.Bulunan hackerler direkt olarak işe başlayıp bu gelişmenin daha iyi yerlere gelmesine sebep olucaklar.