• BITCOIN/TL
  2178658,542
  % -0,34
 • ETHEREUM/TL
  121872
  % -1,38
 • RIPPLE/TL
  17.07
  % 0,55
 • BITCOIN CASH/TL
  15067.56,434
  % 0,83
 • LITECOIN/TL
  2696
  % 1,11
 • COSMOS HUB/TL
  281.21
  % 1,96
 • CARDANO/TL
  14.78
  % 0,93
 • TETHER/TL
  32.22
  % 0,18

Coinbase ve CoinMarketCap’taki Hatalar Kripto Yatırımcılarını Trilyoner Yaptı

Coinbase ve CoinMarketCap’taki Hatalar Kripto Yatırımcılarını Trilyoner Yaptı

Coinbase ve CoinMarketCap hataları yanlış ve şaşırtıcı kazançlar gösterdi. İki büyük market hizmeti kısa bir süre için sarsıldı ve birçok token astronomik kazançlar gösterdi.

Kripto para birimi, bazen kompakt bir zaman diliminde gerçekleşen büyük kazançlar ve kayıplarla, değişken bir yatırım olma ününe sahiptir. Ancak bu anlayışla bile, kriptodaki en büyük iki market yakın zamanda gerçek olamayacak kadar iyi kazançlar elde etti.

CoinMarketCap.com, kripto takası için kullanılan bir platform olan Bosonic’e ait bir veri sağlayıcısıdır. Coinbase ise popüler bir kripto para birimi değişim platformudur.

Hem Coinbase Global Inc. (COIN) hem de CoinMarketCap.com Salı günü kısa bir süre için kelimenin tam anlamıyla inanılmaz kripto kazançlarını paylaştı.

Bir kullanıcı, bir kripto para birimi ve dijital ödeme ağı olan Ripple’daki 22.084.620,48 dolarlık artışla şaka yollu övünmek için Twitter’ı kullanırken, başka bir kullanıcı ise kripto parodisi Dogecoin’in şu anda 2 milyon doları aştığını belirtti.

Ripple (XRP) ve SEC Arasındaki Dava ile Alakalı Yeni Ayağından Ayrıntılar

Ripple (XRP) ve SEC Arasındaki Dava ile Alakalı Yeni Ayağından Ayrıntılar Yargıç Sarah Netburn, Ripple’ın (XRP) şirketin ortak isimlerinden ve denizaşırı borsalardan veri almak amacıyla yabancı düzenleyicilere mutabakat yaptı (MoU) istekleri göndermesine müsaade edilip edilmeyeceğine karar verecek. Yargıç Sarah Netburn, Ripple’ın (XRP) şirketin ortak isimlerinden ve denizaşırı borsalardan veri almak için yabancı düzenleyicilere mutabakat yaptı. (MoU) istekleri göndermesine müsaade edilip edilmeyeceğine karar verecek.

İlgili İçerik

Coinbase ve CoinMarketCap’taki Hataların Sebebi Ne?

Bloomberg’e göre CoinMarketCap.com, sorunun kısa sürede çözüldüğüne dair bir açıklama yaptı ve Twitter’da zengin olma konusunda şaka yaparak ortamı yumuşatmaya çalıştı.

Coinbase de ayrıca her şeyin normale döndüğünü tweetledi. Hiçbir şirket, aksaklığın nedeni veya doğası hakkında ayrıntılı bilgi vermedi.

CoinMarketCap.com yaptığı açıklamada, “Bugünkü aksaklığın harici bir partiden kaynaklandığına dair henüz bir kanıt bulamadık.” diyerek sitenin saldırıya uğradığına dair çevrim içi söylentileri yalanladı.

Kripto para dünyası, özellikle yüksek ticaret faaliyeti dönemlerinde, uzun süredir teknik aksaklıklarla boğuşuyor.

Bazı yatırımcılar, merkezi olmayan ve anonim oldukları için kripto para birimlerine yönelirken, bu özellikler platformların aksaklıkları, hack’leri ve diğer sorunları tespit etmesini zorlaştırabilir.

Daha geçen hafta Coinbase kullanıcıları, Yen değerine bağlı bir kripto para birimi olan GYEN (GYEN) ile ilgili teknik bir aksaklıktan sonra geri ödeme talep etmek için çevrim içi kampanya başlattı.

Bu, şirketin hesapları haftalarca dondurmasına neden oldu ve böylece değer kaybeden varlıkları satmalarını engelledi.

CoinMarketCap.com, Bitcoin (BTSC) fiyatını son 24 saatte %2.11 artışla makul bir 47.649.96 dolar seviyesinde listeledi.