• BITCOIN/TL
  2141473,293
  % 0,95
 • ETHEREUM/TL
  103990
  % 0,94
 • RIPPLE/TL
  17.31
  % 0,21
 • BITCOIN CASH/TL
  16585.32,142
  % -0,35
 • LITECOIN/TL
  2755.63
  % -0,36
 • COSMOS HUB/TL
  288.82
  % 2,29
 • CARDANO/TL
  16.6
  % 1,36
 • TETHER/TL
  32.5
  % 0,10

Tron (Trx) Nedir?

Tron (Trx) Nedir?

Tron (TRX)Justin Sun piyasa çıkarılan ve CEO görevini kendinin yaptığı, Singapur çıkışlı Tron merkezi olmayan bir Kripto para birimidir. Kripto para olan Tron eğlence sektörünü hedefleyen sektördür. Tron insanlara özgürce sunulmayı amaçlamaktadır. Tron’ un bu hedeflere ulaşabilmesi halinde tüm dünyada içerik üretici Tron üzerinden paylaşabilecek, sağlayabilecek ve üretim yapabilecektir.

Tron büyük merkezi eğlence sektöründeki yönetime bağlı içerik paylaşım sitelerine rağmen bir duruş sergilemektedir. Üreticiler özgür ve kesintisiz bir ödeme alabilmeyi amaçlar.

Tron ’un (TRX) Avantajı Nedir?

Tron altyapısını kullanarak, Tron sistemindeki kripto para birimi olan TRX karşılığında satıla bilinecektir.  Tron bu ekosistemi inşa ettiği durumda hem kullanıcılar hemde içerik üreticiler masraftan kurtulabilecek tır.

Tron’ un platformunda paylaşım yapılan bir içerikte hem kullanıcılar hemde üreticiler TRX ile bağış alabilir hatta izlenme ve beğeni sayısına göre TRX kazanacaktır. Tüm bu kazanımların Tron hiçbir ücret kesintisi yapmayacaktır.

Tron platformu içerik verdiği her şey garantide mevcuttur. Tron platformuna yüklenen her içerik için çalınmaya veya kopyalamaya karşı tam güvenlilik sağlayacak niteliktedir.

Tron platformu içeriğinde bulunan her içeriğin alımı veya satımı güvenirliğin Tron tarafından sağlanmakta olup dolandırılmanın önüne geçmektedir.

Tron (TRX) Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’ de Türk lirası ile Tron satın almak sanılanın tam aksine çok kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır. Herhangi bir teknik bilgiye ve evraka ihtiyaç duyulması gerekmeden Tron satın alına bilir. Sitemizdeki Tron TRX satın Al butonuna tıklayarak üç adımla kolay bir şekilde Tron satın alabilirsiniz.

Tron (TRX) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Tron TRX madenciliği yapılan bir Kripto para biri olup genel madencilik mantığı doğrultusunda yapılmaktadır. Madenciler Tron ağını işlem kayıtı altına almaktadır. Bu alınan kayıt altına aldıkları işlemler karşılığında alınan ödül TRX’ ü almaktadır.

Tron TRX madencilik ile üretilen bir Kripto para olduğundan dolayı arz uzun bir zamana dağıtılmıştır. Şu zamana kadar yaklaşık 72 milyon TRX piyasası bulunmakta olup toplam arz ise 100 milyon TRX’ in üstünde olabilecektir.