• BITCOIN/TL
  2183449,531
  % -0,48
 • ETHEREUM/TL
  113910
  % -0,86
 • RIPPLE/TL
  20.61
  % 4,84
 • BITCOIN CASH/TL
  12266.23,229
  % -2,27
 • LITECOIN/TL
  2411.19
  % 1,50
 • COSMOS HUB/TL
  206.72
  % 0,67
 • CARDANO/TL
  13.75
  % -1,36
 • TETHER/TL
  32.88
  % -0,09

Shiba Inu’dan Heyecanlandıran Açıklama: Her Şey İlginç Olacak

Shiba Inu’dan Heyecanlandıran Açıklama: Her Şey İlginç Olacak

Shiba Inu topluluğu için ilginç bir şey geliyor. Shiba Inu ekibi, önümüzdeki hafta açıklanacak olan ilginç bir gelişmeyle topluluğu heyecanlandırdığı için hala önemli özellikleri yayınlama peşinde.

Shiba Inu takma adlı lider geliştirici Shytoshi Kusama, SHIB topluluğunun üyelerine önümüzdeki hafta açıklanacak olan ilginç gelişmeler hakkında bilgi verdi. Popüler memecoin’in baş geliştiricisi bugün bunu Twitter’da duyurdu: “Bu hafta sessiz kalmama izin verdiğiniz için teşekkürler. Önümüzdeki hafta işler ilginçleşmeye başlayacak.”

Shiba Inu ekibinin bu sefer elinde hangi hamle olduğu belli değil, çünkü toplumu her zaman neredeyse haftalık olarak açıklanan yeni ve heyecan verici gelişmelerle şaşırttıkları biliniyor.

Shiba Inu Oyunu mu Geliyor?

Kusama ayrıca, Playside Studios ve kıdemli oyun geliştiricisi William Volk tarafından halen geliştirilmekte olan projenin yaklaşmakta olan oyna-kazan (P2E) oyunu hakkında da yorum yaptı.

Merakla beklenen Shiba Inu Koleksiyon Kart Oyununun (SHIB CCG) bazı grafiklerini gördüğünü ve projede işlerin gidişatından etkilendiğini kaydetti. Kusama, gelecek olanlara hazırlamak için oyunun bazı sanatlarını SHIB topluluğu üyeleriyle paylaşmaya istekli olduğunu da sözlerine ekledi.

“Ayrıca Shib CCG’miz için @PlaysideStudios’tan BÜYÜK bir sanat eseri gördüm. Paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Harika iş arkadaşları.”

Shiba Inu Memecoin’den Daha Fazlası

Ekip, yerel kripto para biriminin faydasını daha da artırmak ve Shiba Inu’nun bir memecoin’den daha fazlası olduğunu daha da göstermek için SHIB CCG’yi ciddi bir şekilde başlatmaya kararlı.

Geçen hafta Kusama, oyun geliştirmenin bir parçası olarak ekibin CCG’nin hikayesini sadece memler ve savaş kartlarından daha ilginç hale getirmek için bir SHIB hikayesi oluşturduğunu paylaştı. Kusama, “Oyun ve MV için (herhangi bir sınır koymadan) devam eden bir arsa verirken sadece bu galaksiyi değil, bir sonrakini de kapsayan bir hikaye yarattım” dedi.

Bu arada, Shiba Inu ekosisteminde birçok ilginç gelişme açıklandı, bu haftanın başlarında ekip, resmi Shiba Inu yakma programına katılanlara ödülleri dağıtmaya başladı. Ekip ayrıca kripto para biriminin faydasını daha da artırmak için Red Bull ile bir ortaklık duyurdu.