• BITCOIN/TL
  1984439,707
  % -5,65
 • ETHEREUM/TL
  108507
  % -4,87
 • RIPPLE/TL
  15.54
  % -1,84
 • BITCOIN CASH/TL
  11536.44,408
  % -8,77
 • LITECOIN/TL
  2277.64
  % -6,85
 • COSMOS HUB/TL
  218.78
  % -0,74
 • CARDANO/TL
  12.18
  % -3,87
 • TETHER/TL
  32.88
  % 0,20

Milyarlarca SHIB Yakıldı: Shiba INU’daki Düşüş Durmuyor!

Milyarlarca SHIB Yakıldı: Shiba INU’daki Düşüş Durmuyor!

Shiba Inu, artık göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir izleyici kitlesi topladı ve bu nedenle memecoin, varlığını ve yatırımlarını haklı çıkarmak için ekosistemini hızla geliştirmek için girişimlerde bulunuyor.

Yakılan Shiba Inu’lar

Geçen hafta ağ, SHIB: Metaverse arazi satışlarıyla başladı ve aynı zamanda, kendi yolunda ilerleme kaydeden SHIB Burn portalının lansmanını da duyurdu.

Portal, bir hafta içinde, dolaşımdaki arzdan 20 milyardan fazla SHIB’in yandığını kaydetti. Bu yakma özelliği aslında kullanıcının seçimiydi. SHIB’i sürdürülebilir ve değerli bir para birimi haline getirmeye olan bağlılıklarını göstermekten başka bir şey yapmaz.

Shiba Inu gurur ve başarı duygusu ile varlığını “meşru bir amaca dönüştürmenin” yolunu bulmaya çalışıyor, çünkü bariz nedenlerden dolayı, trilyonlarca arzı olan bir para birimi asla yüksek bir değere sahip olmayacak.

Ancak yakma özelliğiyle bile, meme jetonunun şu anda 1 SATS değerinde olmadığı için SHIB’in kat etmesi gereken uzun bir yol var, bu nedenle 1 dolara ulaşmak hayallerin ötesinde.

Artı, SHIB fiyatı artırmak yerine daha da düşüyor. Son 72 saatteki %14’lük fiyat düşüşünden sonra, SHIB 7 ayın en düşük seviyesine geriledi ve 0.00002083 dolardan işlem gördü.

Yatırımcılar madeni paranın fiyat hareketinden özellikle memnun değildi, bu yüzden Mart ile bugün arasında 70 binden fazla SHIB sahibi piyasadan çıktı. Şimdi son gelişmeyle birlikte, altcoine “bağlılıklarını” sürdürmeleri çok daha zor hale geldi.

Shiba Inu yatırımcıları düşünceli

Ağ ne olursa olsun, markalardan ve Shib Inu’dan ilham alan burger lokantası Welly gibi diğer şirketlerden destek almaya devam ediyor.

Welly, SHIB ademi merkeziyetçi topluluğunun Welly Company’nin %15’lik sahipliğini alacağını ve fonların BONE DAO aracılığıyla topluluk tarafından kontrol edileceğini duyurdu.

Bu nedenle, topluluktan gelen destek ve trende ayak uydurma girişimleri Shib Inu’nun kripto dünyasında kalmasına yardımcı oluyor. Ancak her şey zincirin faydası ve temeli söz konusu olduğunda, SHIB uzun süreli bir yatırımda düşüş yaşayabilir.