• BITCOIN/TL
  2200948,434
  % -0,29
 • ETHEREUM/TL
  125151
  % -0,63
 • RIPPLE/TL
  16.98
  % -0,34
 • BITCOIN CASH/TL
  15215.42,558
  % -2,65
 • LITECOIN/TL
  2696.47
  % -0,73
 • COSMOS HUB/TL
  276.43
  % 1,18
 • CARDANO/TL
  14.77
  % -0,07
 • TETHER/TL
  32.2
  % 0,10

SBI CEO’suna Göre Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Açılacak

SBI CEO’suna Göre Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Açılacak

SBI CEO’suna Göre Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Açılacak

SBI grup CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple ile SEC davasından sonra halka sunulacağına inanıyor.

Kazanç sunum konuşması sırasında Japon finans devi ve SBI grup’un  CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple ile halka açılacağını açıkladı ve kurucu ortak Chris Larsen’in şirketin böyle bir yönde devam etmesini istediğini ekledi:Devam eden davadan sonra Ripple halka  sunulacak olan… Chris bunu yapmak istiyor.”Ripple CEO’su ve Brad Garlinghouse da daha önce şirketin vatandaşa arz patlaması konusunda “lider” tarafta olacağını iddia etti ve şu açıklamalarda bulundu:

“Gelecekte ki  12 ay içinde, kripto ve  blok zinciri alanında IPO’lar göreceksiniz. İlk olmayacağız  aynı zamanda son da olmayacağız, fakat  lider tarafta olmamızı bekliyorum … Bu şirketimiz için doğal bir durum olacaktır.

Fakat bu planlar büyük bir ihtimalle rafa kaldırıldı. Kripto para borsası Coinbase’inin de hisseleri zaten Nasdaq’ta işlem görmeye devam ederken, Ripple şu anda SEC ile kötü bir yasal  tartışmaya karışmış durumda.Ripple’in en önemli dış hissedarı olan SBI grup, Japonya’da bir kripto varlığı olarak kabul görmüş XRP’nin uzun zamandır güçlü bir destekçisi. Aralık ayının başlarında  Kitao, Ripple’ın ABD’deki yasal olan  çıkmazının küresel çapta iş anlaşmaları üzerinde yüksek bir etkisi olmayacağını söylemişti.

Alış
Satış
Değişim
Son Güncelleme:

Bu durumda Ripple, Yargıç Sarah Netburn ve yazdığı yakın zamanlı bir mektupta SEC’in kendi iç konuşmalarını hazırlaması gerektiğinde ısrarcı davranmaya devam ediyor. Bu Konu, 30 Nisan’da yapılması düşünülen başka bir telefon konferansında konuşulup tartışılacak.