• BITCOIN/TL
  2191034,511
  % -0,70
 • ETHEREUM/TL
  124647
  % -1,00
 • RIPPLE/TL
  16.95
  % -0,48
 • BITCOIN CASH/TL
  15009.46,482
  % -3,94
 • LITECOIN/TL
  2686.67
  % -1,36
 • COSMOS HUB/TL
  274.9
  % 0,64
 • CARDANO/TL
  14.7
  % -0,59
 • TETHER/TL
  32.16
  % -0,04

Oasis Network (Rose) Nedir?

Oasis Network (Rose) Nedir?

Oasis Network (ROSE), merkezi olmayan ve 2020 yılında piyasaya katılan bir finans DEFİ sistemidir. Bu sistemin kripto para birimi ROSE’ dir. Gizlilik odaklı olup açık kodlu ve ölçeklenebilir bir veri ekonomisi oluşturulan blockchain projesidir. Oasis Network ROSE nin amaçları merkezi olmayan bir finans DEFİ sisteminin açık finansman ve gizli işlem verilerinin  bir araya toplanmasıdır.

Oasis Network ROSE, iki ana katmanı olan Consensus ve ParaTime’si oluşmaktadır. Bu iki katmanın sistemde farklı alanda kullanımları için olanak sağlamaktadır.

Oasis Network ROSE, bir çok önemli olan Kripto para, blockchain ve fintech firması ile ortak alanda çalışmalar yürütülmektedir. Küresel katılımının oldukça yüksek olduğu bir çok  ağ üzerinde uygulamaların  doğrulayıcı bulunmaktadır.

Oasis Network ROSE sisteminin merkezi olmayan finans sistemlerinin sorunları olması ile ücret yüksekliği ve veri güvenliği ile ilgili konularda bir yenilikte bulunmayı ve çözmeyi amaçlar.

ROSE Nedir?

ROSE, Oasis Network ağının tüm işleyişleri için kullanılması adına piyasaya sürdürülmüş kripto para birimidir. Gül gizliliği ve sembolü olduğu için ROSE isimi ve sembol seçilmiştir.

ROSE ile Oasis Network sisteminde kullanım sağlaması token ve stake etmekle sağlanacaktır. Oasis Network sisteminde ParaTime katmanında geliştirilmesi yapmak adına kullanılacak olan akıllı  sözleşmelerin ücretleri ödenmektedir.

ROSE toplamda piyasa değeri 10.000.000.000 olarak sürülecektir. Şu an piyasaya sürülmüş tam 1.500.000.000 ROSE vardır.

Merkezi olmayan Defi projesine getirilen yenilikler sayesinde Oasis Network sistemine ait olan kripto parası ROSE geleceği daha büyük atılımlar göstereceğine inanılmaktadır.

Oasis Network (ROSE) Nasıl Satın Alınır?

Ülkemizde Türk lirası ile Oasis Network satın almak sanılanın aksine çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Oasis Network’ u almak herhangi bir resmi evraka veya teknik bir bilgiye sahip olmak gerekmemektedir. Sitemizde ki Oasis Network ROSE satın Al sayfasından üç adımla çok kolay bir şekilde Oasis Network  alabilirsiniz.