• BITCOIN/TL
  1912693,180
  % 1,78
 • ETHEREUM/TL
  103301
  % 1,46
 • RIPPLE/TL
  16.26
  % 9,21
 • BITCOIN CASH/TL
  12387.4,512
  % 7,87
 • LITECOIN/TL
  2294.99
  % 2,25
 • COSMOS HUB/TL
  203.28
  % 3,42
 • CARDANO/TL
  13.65
  % 3,65
 • TETHER/TL
  33.05
  % 0,31

Melanie Trump Kendi NFT’sini Satışa Çıkardı!

Melanie Trump Kendi NFT’sini Satışa Çıkardı!

Melania Trump, en son kripto çılgınlığı olan NFT pazarına giriyor. Melanie Trump NFT’si ne kadar?

Eski First Lady Perşembe günü yaptığı açıklamada, neredeyse bir yıl önce görevden ayrılmasından bu yana ilk halka açık girişimi olan “Melania’nın Vizyonu” başlıklı bir NFT veya değiştirilemez token satacağını duyurdu.

Perşembe günü Trump’ın ofisi tarafından yayınlanan bir açıklamaya göre NFT’ler, ilk olarak Ocak ayı için planlanan MelaniaTrump.com’da  açık artırma kapsamında yayınlanacak.

Açıklamaya göre sağcı sosyal medya şirketi Parler, Bayan Trump’ın NFT çabasına ev sahipliği yapacak.

Trump yaptığı açıklamada, “Sanata olan tutkumu somutlaştıran ve girişimim aracılığıyla çocuklara yönelik devam eden bağlılığımı destekleyecek yeni NFT çalışmamı duyurmaktan gurur duyuyorum.” dedi.

“Bu yeni teknoloji tabanlı platform aracılığıyla,çocuklara, koruyucu topluluktan yaşlandıktan sonra başarılı olmaları için programlama ve yazılım geliştirme dahil olmak üzere bilgisayar bilimi becerileri sağlayacağız.”

Melanie Trump NFT’si ne kadar?

Trump’ın yeni girişiminin ilk NFT’si “Melania’nın Vizyonu” başlığını taşıyor ve şu anda 31 Aralık’a kadar kendi web sitesinde 187.58 dolara satılıyor. NFT, sanatçı Marc-Antoine Coulon tarafından 2021 yılında yapılan gözlerinin suluboya resmini gösteriyor.

Trump’ın web sitesi, ilk NFT’sini nefes kesici olarak tanımlıyor: “Melania Trump’ın kobalt mavisi gözleri, koleksiyoncuya ilham verecek. Melania’nın Vizyonu, koleksiyoncuya güç ve umut verecek.”

Melania’nın ofisine göre, NFT koleksiyonundan elde edilen gelirin bir kısmı bilgisayar bilimi ve teknolojisi alanlarında başarılı olmak isteyen çocuklara verilecek.

Sınırlı sayıda üretilen eser, eski First Lady’nin ses kaydıyla birlikte gelecek ve açıklamaya göre bir umut mesajı sunacak.

Eski First Lady Beyaz Saray’dan ayrıldığından beri eski Başkan Donald Trump ile birlikte büyük ölçüde yaşadığı Palm Beach Mar-a-Lago Club’da görüldü.

Bu yılın başlarında konuşan kaynaklar, kocasının 2024 kampanyasıyla ilgili sürekli ipuçları vermesine rağmen siyasete dönmeye çok az meraklı olduğunu söyledi.

Bir siyasi kaynak Eylül ayında “Ailesini ve özel hayatını seviyor. Medyada parlamak onun için değil.” ifadelerini kullandı.