• BITCOIN/TL
  2132779,422
  % 0,39
 • ETHEREUM/TL
  115698
  % -0,64
 • RIPPLE/TL
  16.1
  % -0,16
 • BITCOIN CASH/TL
  12812.7,112
  % -0,04
 • LITECOIN/TL
  2444.66
  % 1,57
 • COSMOS HUB/TL
  225.48
  % 0,07
 • CARDANO/TL
  12.67
  % 0,26
 • TETHER/TL
  32.84
  % 0,99

LeBron James ve Crypto.com Arasında Kritik Anlaşma

LeBron James ve Crypto.com Arasında Kritik Anlaşma

NBA süperstarı LeBron James, çocukların kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olmak için Crypto.com ile iş birliği yaptı.

Anlaşma, kripto para platformunun 2018 yılında Ohio, Akron’da risk altındaki çocuklar için I Promise School’u başlatan yıldız basketbolcu LeBron James Family Foundation ile ortaklık kurmasını öngörüyor. Program, öğrencileri kripto konusunda eğitmenin yanı sıra, onlara ve ailelerine, yeni nesil internet olarak adlandırılan Web 3 hakkında bilgi edinmek gibi blok zinciri teknolojisi alanındaki iş fırsatlarına ve kariyer yollarına daha fazla erişim sağlayacak.

LeBron James – Crypto.com Web 3.0 için anlaştı

James bir basın açıklamasında, “Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, sanat dünyamızda ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzda devrim yaratıyor. Geldiğim topluluk gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum.” dedi. James ayrıca bu eşleşmenin topluluk için başka bir inanılmaz program olduğunu ve katılımcılara kendi şanslarını arama fırsatı verebileceklerini tweetledi.

Blok zincirleri kripto para sistemlerinde önemli bir rol oynar -güvenli, merkezi olmayan bir işlem kaydı sağlar- ancak farklı türde bilgileri aktarmak için de kullanılabilirler. Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, anlaşmanın daha iyi ve daha kapsayıcı bir gelecek inşa etme çabası olacağını söyledi.

Crypto.com’un daha yaygın hale gelen son oyunu. Crypto.com ayrıca yakın zamanda, James’in oynadığı NBA’nin Los Angeles Lakers’ı ile ev stadyumları için 700 milyon dolarlık bir isim hakları anlaşması imzaladı; önceden Staples Center olarak adlandırılmıştı ve şimdi Crypto.com Arena olarak adlandırılıyor.

37 yaşındaki James, saha dışı marka ortaklıklarına yabancı değil. Yıllar içinde Apple’s, Beats by Dre, Fenway Sports Group ve Blaze Pizza ile anlaşmalar imzaladı. James 2003’te Rebook yerine Nike’ı seçtiğinde 28 milyon doları geri çevirdi, ancak bu anlaşma yine de ona 1 milyar dolar kazandırabilir.