• BITCOIN/TL
  2126495,566
  % 0,54
 • ETHEREUM/TL
  114981
  % -0,73
 • RIPPLE/TL
  16.02
  % -0,20
 • BITCOIN CASH/TL
  12713.46,232
  % -0,05
 • LITECOIN/TL
  2440.59
  % 1,70
 • COSMOS HUB/TL
  223.47
  % -0,25
 • CARDANO/TL
  12.55
  % 0,16
 • TETHER/TL
  32.82
  % 0,92

CHZ Coin Piyasası

CHZ Coin Piyasası

CHZ Coin dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kripto paralar arasında bulunmaktadır. dünyanın sayılı spor organizasyonları ile çalışmaya başlayan ve bunun karşılığında oldukça sert bir yükseliş ortaya koyan sanal para ile ilgili birçok şey merak edilmektedir. Sanal paranın bundan sonraki aşamalarda ne şekilde bir yol izleyeceği, neler yapabileceği ve token ie ilgili son gelişmelerin neler olduğu araştırılmaktadır.

CHZ Coin Ve Beklentileri

CHZ coin bilindiği üzere Spor ve e-spor piyasasında yaygınlaşan kripto para olarak tanınmaktadır. Alexandre Dreyfus ve yakın arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018 tarihinde piyasaya sürülmüş bulunmaktadır. CHZ, Socios.com hizmet token’ı olarak değerlendirilmektedir.Ethereum ağı içerisinde bulunmakta olan ve bir ERC-20 token’ı şeklinde kullanılan Chiliz (CHZ),spor ve eğlence piyasasına, takipçilerle etkileşim kurmalarına ve aynı zamanda onlardan gelir elde edilmesine yardımcı olmak açısından blockchain tabanlı bir takım araçlar sunmaktadır.Socios ve aynı zamanda Chiliz ekibi odukça fazla önde bulunan spor kulübü ile birlikte ortaklıklar yaparak, taraftarların Chiliz Coin değerlendirmesi ile birlikte takımlarının almış bulundukları kararlarda hak sahibi olmaları hedefliyor.

CHZ Yorumları

Kripto para biriminin son zamanlarda popüler olmasıyla birlikte birçok olumlu yorum yapılmaktadır. Ülkemizde Galatasaray ve Trabzonspor ile yapmış oldukları anlaşmaların arkasından pek fazla duyulmayan kripto para birimi Avrupa’nın sayılı takımları ile ilgili neredeyse her geçen gün yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Juventus takımı ile yapılan anlaşma ile birlikte oldukça iyi bir yükseliş sergileyen token ile ilgili yakın zamanda farklı anlaşmaların yapılacağı ve bu anlaşmalarla birlikte daha iyi bir yükseliş olabileceği beklentisi hakim.