• BITCOIN/TL
  2185495,137
  % -0,44
 • ETHEREUM/TL
  113920
  % -1,46
 • RIPPLE/TL
  20.74
  % 5,52
 • BITCOIN CASH/TL
  12218.46,185
  % -2,87
 • LITECOIN/TL
  2414.72
  % 1,51
 • COSMOS HUB/TL
  206.61
  % -0,02
 • CARDANO/TL
  13.78
  % -1,25
 • TETHER/TL
  32.87
  % -0,10

BUX, Sıfır Komisyon Platformunda Kripto Hizmeti Başlattı

BUX, Sıfır Komisyon Platformunda Kripto Hizmeti Başlattı

Hollandalı çevrim içi aracı kurum BUX Pazartesi günü yaptığı açıklamada, amiral gemisi platformu BUX Zero’nun müşterileri için kripto para birimi yatırımını etkinleştirdiğini duyurdu.

Şirket, Nisan 2020’den beri BUX Crypto adlı ayrı bir platform altında kripto ticareti sunuyor. Şimdi hem BUX Crypto hem de BUX Zero dijital para ticareti sunuyor.

BUX Zero, yatırımcıların Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil 20’den fazla kripto para piyasasına erişmesine izin verecek. Yeni hizmet başlangıçta yalnızca dört ülkedeki müşterilere sunulacak: Hollanda, Belçika, İspanya ve İrlanda.

BUX CEO’su Yorick Naeff yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Modern yatırımcı için 360 derecelik bir yatırım çözümü sunabilmekten gurur duyuyoruz. Kripto para birimlerinin kalıcı olacağını ve yatırımcıların dengeli portföyler oluşturabilmeleri için tüm müşterilerimiz için değerli olan bir dizi varlık sunabilmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bitcoin, dünyanın ilk dijital para birimi ve kripto para birimleri, artık modern yatırımcıya hizmet etmeyen eski ekonomik modelleri bozmanın yanı sıra küresel bir ekonomik krize karşı korunmanın yeni bir yolu olabileceğini kanıtlayabilecek yenilikçi çözümler sunuyor.”

BUX Zero Kripto Yatırımı Yapma

BUX Zero müşterileri artık sıfır komisyonla kripto para ticareti yapabilir. Hizmetler başlangıçta Hollanda, Belçika, İspanya ve İrlanda’da sunulacak

BUX Zero, geleneksel finansal araçlarla sıfır komisyonlu ticaret hizmetleri sunmasıyla bilinir ve kısmi hisse ticareti gibi popüler hizmetleri tanıttı. Platform, kripto için de komisyonsuz ticaret hizmetleri sunacak.

Yıllar içinde BUX birkaç Avrupa ülkesine girdi ve geçen yıl güvence altına aldığı 80 milyon dolarlık bir fonla hızlandırıldı.

Ayrıca şirket geçen yıl yönetiminde önemli değişiklikler yaptı: İngiltere operasyonlarının sorumluluğunu üstlenmesi için yeni bir CEO ve CFO’nun yanı sıra Salim Sebbata’yı işe almasıyla merak uyandırdı.