• BITCOIN/TL
  2071826,572
  % 5,02
 • ETHEREUM/TL
  100020
  % 3,63
 • RIPPLE/TL
  16.32
  % 4,01
 • BITCOIN CASH/TL
  15747.04,445
  % 6,74
 • LITECOIN/TL
  2656.72
  % 5,54
 • COSMOS HUB/TL
  268.67
  % 4,28
 • CARDANO/TL
  14.83
  % 5,08
 • TETHER/TL
  32.51
  % 0,02

Başarılı Analist’ten Ciddi İddia: ADA 8 Dolar Olacak

Başarılı Analist’ten Ciddi İddia: ADA 8 Dolar Olacak

Altcoin’ler yatırımcıların oldukça dikkatini çekmeye başladı. Son dönemlerdeki dalgalanmalarla birlikte birçok kişinin dikkatini çeken altcoin türlerinden bir tanesi de Cardano yani ADA. Bu aralar 1.2 dolardan işlem gören ADA için başarılı analist Ben Armstrong’tan yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahmin geldi. Ben’e göre 31 Ekim’e kadar ADA’nın yaklaşık 8 dolar civarında işlem göreceği tahmin ediliyor.

Ben Armstrong bu yükselişin Cadılar Bayramı esnasında kendisini daha fazla göstereceğini ve birçok insanın ADA’nın 10 dolar civarına gelmesini istediğini belirtti. Fakat Ben Armstrong’a göre ADA 8-9 dolar civarına gelecek ve bu dönemler adından daha sık bir şekilde söz ettirecek. Bunun yanı sıra birçok önemli kurumun da Cardona’ya baktığını ve ADA’nın uzun vadede yatırımcılara ciddi bir şekilde kar ettireceğini düşünüyor. Ben Armstrong bunun yanı sıra sadece başarılı analizleriyle ön plana çıkan bir yorumcu değil. Bunun yanı sıra söylemiş olduğu sözlerle de birçok coin türünün gidişatını bizzat etkileme gücüne de sahip.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) alt yapısı ve son zamanlardaki yükseliş grafiği ile birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. Birçok kripto para borsasında yerini alan ve en güvenilen altcoinler sıralamasında hızla yükselen kripto para ile ilgili birçok konu merak ediliyor. Cardano (ADA) Kimin Projesi 2015 senesi itibariyle geliştirilmeye başlamış olan ve 2017 senesinde Ethereum ve BitShares'in kurucuları arasında olduğu bilinen Charles Hoskinson ile birlikte ortaya çıkarılan Cardano 2017 senesinde ortaya koyduğu çıkışı ayrıca da

İlgili İçerik

Artış Bekleniyor

Bunun yanı sıra Ben Coinbase‘ın IPO yapması yani halka arz olmasıyla birlikte de Bitcoin ve diğer kripto para türlerinin ciddi anlamda yükselişe geçmesini bekliyor. Bu IPO günü de 14 Nisan’da gerçekleşecek. Yani IPO ile birlikte Ben’e göre başta elinde Bitcoin bulunduran kişiler olmak üzere birçok kişinin iyi bir şekilde kar ettireceğini düşünüyor. Bu sebeple Ben Armstrong’un görüşlerine saygı duyan kişiler de bu tarihten önce ellerindeki kripto paraları elden çıkarmayacak gibi duruyor. Bakalım Ben Armstrong’un ADA ve IPO için yaptığı yorumlar tutacak mı? Eğer tutarsa Ben yine yapmış olduğu öngörüler sayesinde birçok kişinin kısa süre içinde iyi kar elde etmesini sağlayacak.