• BITCOIN/TL
  2253248,583
  % -1,88
 • ETHEREUM/TL
  122608
  % 3,26
 • RIPPLE/TL
  17.26
  % -0,07
 • BITCOIN CASH/TL
  16421.75,130
  % -1,31
 • LITECOIN/TL
  2827.46
  % 0,11
 • COSMOS HUB/TL
  281.72
  % -0,94
 • CARDANO/TL
  15.87
  % -1,72
 • TETHER/TL
  32.19
  % -0,08

Altcoinler kış uykusundan her an kalkabilirdiler! Analistten 5 Altcoin tahmini…

Altcoinler kış uykusundan her an kalkabilirdiler! Analistten 5 Altcoin tahmini…

Uzmanlardan peş peşe altcoin tahminleri geldi! Piyasalara yeni girenler yatırım yapmak isteyenler bu haberi okumadan geçmeyin!

Kripto paralara olan yatırım her geçen gün artmaya devam ediyor. Yaşamımıza girdikten kısa bir süre sonra değer kazanmaya başlayan sanal paraları artık bilmeyen kimse kalmadı. En popüleri de bu kripto paralar arasında Ethereum ve Bitcoin oldu. Ama piyasalarda daha çok coin var.

Doğru yatırım yaptığınız zaman kazanç elde etmek hiç de zor bir işlem değil. Durum böyle olunca da kripto para yatırımcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Yatırım yapanlarında gözü kulağı uzman kişilerde. Başarılı uzmanlar da merak uyandıran bir açıklamada bulundu. Uzman analiste göre bu 5 altcoin her an kış uykusundan kalkabilir ve ralli yapabilir.

Dogecoin’den Patlama

Doge Farklı Bir Ralliyle Yeniden Patlama Yaşadı! Acaba Sırada Ne Var? DOGE, Coinbase’in Nasdaq’ta direk olarak listelenmeden önce, kripto para piyasalarında devam etmekte olan bir patlama dışında, gün içerisinde herhangi bir sebep olmadan başka rekor bir seviyeye yükseldi. DOGE veya USD döviz kuru, 0,095 dolarlık kritik seviyenin üstüne çıkmasının ardından 0,146 dolara kadar çıktı. Parite, bir noktadan sonra rekor seviyeye yükselmek için %54

İlgili İçerik

5 Coine Dikkat Edin

Dünyaca ünlü kripto analistlerden birisi olan Michael Van de Poppe resmi sosyal medya hesabı Twitter üzerinde tahminlerini takipçileriyle paylaştı . Poppe özellikle de 5 altcoin fırsatına değindi. Bu coinlerin Nisan ayında Bitcoin’den bile daha iyi bir performans sergilemelerini beklediklerini söyledi.

3 Senelik Eğilim Son Bulabilir!


Analist Poppe LTC para biriminin altını çizerip vurguladı. 3 seneden bu yana devam eden düşüşün sonu nihayet gelmiş olabilir ifadesini kullandı.

Daha önceki dönemlerde başarılı tahminler yürüten Poppe, 207 binden fazla takipçisine yeni kripto para birimini işaret etti. LTC kripto para birimi, piyasaların devi olan Bitcoin karşısında üç seneden bu yana düşüş eğilimi göstediyordu. Ama ünlü analiste göre bu düşüşün artık sonuna gelindi. Bu sebepten dolayı analist Litecoin’i yakından takip ettiğini bildirdi.

Bu sektörde tanınan isimlerden Poppe, bu tahminleri için takipçilerine güçlü sebepler de sunmaktadır.