• BITCOIN/TL
  2203038,405
  % -2,53
 • ETHEREUM/TL
  124371
  % -2,41
 • RIPPLE/TL
  17.09
  % -1,43
 • BITCOIN CASH/TL
  15013.07,587
  % -6,99
 • LITECOIN/TL
  2672.75
  % -3,24
 • COSMOS HUB/TL
  276.93
  % -0,49
 • CARDANO/TL
  14.75
  % -2,71
 • TETHER/TL
  32.18
  % 0,15

LTO NETWORK NE ANLAMA GELİYOR?

LTO NETWORK NE ANLAMA GELİYOR?

LTO Network 2018 Eylül ayında yayınlanmıştır. İlk çıktığı zaman adı Legal Things One Network olarak belirlendi, daha sonra LTO Network olarak kısaltılarak isimlendirildi.

LTO Network basit yasal olan işlemlerin blockchain üstünden  yapılabilmesi fırsatı sağlamak için üretilmiştir. Hala kağıt üstünden yapılmakya devam eden yasal ve ticari işlemler birçok yönüyle, özellikle de günümüzdeki dijital çağda bir yük olmaktadır.

LTO Network’ün amacı ise yasal olarak bağlayıcı sözleşmelerle alakalı olarak iş ve gereksinimlere hizmet veren bir dijital dağıtık defter kayıt sistemi sağlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda inşa edilen blockchain ağı merkeziyetsiz bir işlem akışı sağlayarak  halka açık bir blockchain’e kaydedilmektedir.

LTO Network Avantajları

LTO Network’un avantajlarını sırayla yazalım;

–           LTO Network, hukuk alanındaki yasal işlemlerin meydana getirmiş olduğu iş ve kağıt yükünü ortadan kadırıp bu işlemlerin dijital dünyaya aktarılmasını sağlıyor.

–           LTO Network yasal kararların tümünü merkeziyetsiz bir sistem üstünden, halka açık olarak paylaşılması ile alınan kararların şeffaf ve güvenilir olmasını sunmaktadır.

–           LTO Network yapmak için söz verdiği özellikleri ve çözüm getirdiği alanları mevcutta pek çok şirkete kullandırmasından dolayı teoride kalmayarak pratik kullanımını kanıtlamış bir sistemdir.

Tether USDT Doları Piyasadaki Yeri

Tether,  Kripto para borsası içerisinde USDT olarak da adlandırılmaktadır. Kripto para birimi olarak uzun zamandan bu yana piyasada bulunmakta olan sanal para ERC-20 protokolü çerçevesinde blockchain üzerinden işlemler oluşturmaktadır. Tether (USDT) sanal para Tether Limited şirketi bünyesinde hazırlanarak piyasaya 2015 senesinde sürülmüştür. Tether (USDT), farklı bir özellik ile piyasaya çıkarılmıştır. ABD dolarının sanal olarak kullanılması maksadıyla piyasaya sürülmüş olan stabil coindir. Değeri 1 USDT = 1 $ şeklinde sabit

İlgili İçerik

LTO Network Staking’ in Yapılması

LTO Network’un blockhain yapısı POS temelli olduğundan enflasyon olmadan LTO kazanmaya fırsat sunmaktadır. Bundan dolayı kendinize ait olan LTO Network nodelarınızı kurarak Validator olmanız gerekmektedir ya da Validator’a dahil olmalısınız. Kazanmış olduğunuz para ayırdığınız LTO tutarına ve sistem üstünden yapılan işlem sayısı ile doğru orantılı olacak şekilde artış sağlar.

Ülkemizde Türk Lirası ile LTO Network almak bilindiğinin aksine çok daha kolay bir şekilde hızlı bir işlem ile satın alınabilir. Hiç bir evraka ve teknik bir bilgiye gerek kalmadan satın alam işlemi yapabilirsiniz.